KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7517272
nr 751 7272
Gravyrer
2 st, 1700-tal, Martin Luther + Katarina Von Bore, 15x9, 5, munblåst glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 april 2012
kl 18:12:51
2/4 11:44:01
300 kr
2/4 17:40:57